KONST / Litografier / Färglitografi 14034377
nr 1403 4377
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, "Cosmopol". Signerad, numrerad 81/170. Motivet: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x56 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:28:52
13/6 19:17:18
300 kr
13/6 20:07:14
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang